0542 293 16 76        info@filmekirala.com Instagram

Top

Bulunduğunuz Yer:  Anasayfa / Hakkımızda


Değerlerimizi paylaşıyor musunuz?

Meslektaşlarımızın her biri başarısının anahtarı tüm '' Toplumun'' olduklarını biliyor:


Takım Ruhu

 • Çalışmalarımız ve başarılarımız karşılıklı saygı ve güvene dayanır.
 • Ekip, Güven ve Yetenek anahtar kelimelerimizdir.
 • Sloganımız: "Sıkı çalış ve daha çok çalış" - yaptığımız işten zevk alıyoruz.

Tutku

 • En kaliteli hizmeti sunmak bizim tutkumuzdur.
 • Meslektaşlarımız ve Müşterilerimiz için varız.
 • Çalışanlarımıza kariyerlerinin gelişiminde rehberlik ediyor ve ilham veriyoruz.

Sorumluluk

 • Yapacaklarımız, Yaptıklarımız ve Söylediklerimiz için sorumluluk alırız.
 • Mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için her şeyi yapıyoruz.
 • Şirketimizin öz imajı olarak adil olmak, çeşitlilik sunmak ve fırsat eşitliğini teşvik ediyoruz.
 
Türkiye’de yatırım piyasasına yeni bir soluk getirecek olan True Group Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, ağırlıklı olarak Körfez ve Orta Doğu pazarını ülkemizde yatırım yapmak için teşvik etmektedir. Bünyesinde barındırdığı yüksek mimarlar, yüksek mühendisler, hukukçular, sermaye piyasası kurulu uzmanları, bilirkişiler ve akademik kariyeri olan kişilerle tam profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Yatırımın sıfırdan işlemeye hazır proje aşamasına kadar olan her bölümünde True Group güvencesini görebileceksiniz. True Group Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, yatırım, inşaat ve taahhüt, enerji sektöründe de aynı ciddiyet ve disiplin ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. "

True  GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat DUYAR

Samsunda doğan ve  Yıldız Güzel Sanatlar Akademisi’nde eğitimini tamamlayan Nevzat Duyar, Acar arsa gayrimenkul geliştirme limited şirketi’ni kurup, gayrimenkul satışı konusunda faaliyetlerde bulundu. Doğa İnşaat A.Ş. Bünyesinde gerçekleştirilen Kumburgaz Güzelce Köşkleri ve ahşap villa projelerinin Mimari çalışmaları, Proje geliştirme, uygulama ve danışmanlık görevlerini üstlendi. İlba İnşaat Taahhüt A.Ş. ile Ulus Park Evleri Projesinin bitirilmesi, Satışı ve Fıstıklı Resort Otel Projesi gibi çalışmalarda bulundu. İSKA YAPI SAN.TİC.TURİZM LTD. ŞTİ ile Halk Bankaları şubelerinin iç dekorasyon ve tadilatlarının yapımı, projelerin hazırlanması, işlerini üstlendi. Tehaş Enerji Hammaddeli A.Ş. Yönetim kurulu başkanlığını görevinde bulundu. Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında Dernek Başkanlığı, Federasyon Başkanlığı, Konfederasyon Kurucu Genel Başkan vekilliği gibi görevlerde aktif çalışmalarda bulunan Nevzat Duyar halen True Group Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Bizim ile iletişim imkanınız

FİLMEKİRALA
Mekan Kast & Canlı Yayın Hizmeti

Teknik Yapı - Uptwins
Orta Mah. Yalnız Selvi Cad.
Blok B Daire 100 

KARTAL - İstanbul

Telefon +90 542 293 16 76
E-Mail info@filmekirala.com

Website www.filmekirala.com

FilmeKirala.com TRUE Group Projesidir 

 

YARDIM & DESTEK

Bizi araya bilirsiniz 0542 293 16 76

FilmeKirala Destek

Filmekirala, Dizi Film Reklam & Fotoğraf çekimleri ile ilgili her konuda Sizlere Yardım & Destek olmaya çalışıyoruz.  

 1. Yurt içi & Dışı Mekan Arama
 2. Mekan Sahibine Yetkilisine ulaşmak

Yeni Mekan Araştırmasını Sizin için Ücretsiz yapıyoruz.


MEKAN ARAŞTIRMASI - ÜCRETSİZ !

Filmekirala, prodüksiyonunuz için doğru yeri yada mekanı arar ve bulur. Konuyla ilgili uygun Mekanı ve teknik taleplerinizi karşılayacak Yerleri bulma başarımız Tecrübemizin zenginliği, uluslararası faaliyet gösteren üretim şirketleri, üreticiler ve yöneticilerle olan işbirliğimizden kaynaklanmaktadır ve ayrıca kapsamlı bir arşiv de sunuyoruz. Arşiv isteği ücretsizdir.

Mekan araştırmasını Sizin için Ücretsiz olarak yapıyoruz. Kriterlerinize uygun gördüğümüz ve bulduğumuz tüm Mekanların Fotoğraflarını size hemen yolluyoruz. Mekanın uygunluğu, büyüklüğü, konumu, park yeri, güç kaynağı vb.

Mekanın uygun olup olmadığını kontrol eder ve bütçenize uygunluğunu sizlere bildiriyoruz.. .

 


MEKAN SAHİPLERİ

Dizi Film Fotoğraf veya Reklam çalışmasının mümkün ve ilginç olacağı bir yeriniz varsa, FİLMEKİRALA sizin için tek ve doğru adres.

Özel bir daire veya ev, bir kale, bir fabrika, bir dükkan, bir ofis veya herhangi bir iş yeri olsun Mekanlarınızı Tv Kanalları ve Film Yapımcılarına sunuyoruz.

Mekanlarınız ile ciddi kazanç yada ek gelir elde etmeniz yanı sıra Mekanın değeride artar. FİLMEKİRALA tüm kiralamalarda Sözleşmeleri Mekan sahibi adına üstlenir ve herhangi bir Mekana çekimlerde oluşmuş zararları Yapımcı firma ya karşılamasını sağlar.

Sahibi olduğunuz Mekanı çekimlere sunmaya karar verirseniz, bize ulaşın ve bize uygun fotoğrafları gönderin. Önemli olan, yerin tüm odalarının görüntüleri ve dış mekan çekimleri olacaktır. Mekanda kiracı iseniz Mekan sahibinin yazılı izni şart.. .

 


CANLI YAYIN - Hizmetimiz

Görsel yayın sektöründe uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı deneyime sahip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Deneyimli kadrosu, profesyonel ekipmanları ve barındırdığı ekip ruhuyla bugüne kadar kısa ve uzun metraj filmler, reklam ve tanıtım filmleri, canlı yayın bağlantıları, müzik klipleri ve çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştır.

Sektörde başta canlı yayın hizmeti olmak üzere, çok noktalı yayınlar, rejili yayınlar, prodüksiyon hizmetleri ve teknik danışmanlık konusunda yerini almaktadır.

Teknolojiyi yakından takip edip, her dönemde en kaliteli hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir..
PRODÜKSİYON VE MEDYA HİZMETLERİ:

 • CANLI YAYIN : HD ve SD yayın formatı ile rejili yayın
 • PRODÜKSİYON : Miting, konser, konferans vb. yayın hizmetleri
 • ÇOK NOKTALI YAYINLAR : Toplu açılışlar, Tele konferanslar, Video konferans, Hastane yayınları
 • EKİPMAN KİRALAMA : Mobil reji, kamera vb. teknik ekipmanlar

Gayrimenkul Satış Hizmetimiz

Türkiye’de yatırım piyasasına yeni bir soluk getirecek olan True Group Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, ağırlıklı olarak Körfez ve Orta Doğu pazarını ülkemizde yatırım yapmak için teşvik etmektedir.

Bünyesinde barındırdığı yüksek mimarlar, yüksek mühendisler, hukukçular, sermaye piyasası kurulu uzmanları, bilirkişiler ve akademik kariyeri olan kişilerle tam profesyonel hizmet sunmaktadır.

Yatırımın sıfırdan işlemeye hazır proje aşamasına kadar olan her bölümünde True Group güvencesini görebileceksiniz. True Group Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, yatırım, inşaat ve taahhüt, enerji sektöründe de aynı ciddiyet ve disiplin ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. "


Mekan Fotoğraf Çekimi

TFilmeKirala olarak Mekanlarınızın Fotoğrafları çekimlerini yapıyoruz. Sürekli dolaştığımızdan istanbul içinde sizin bölgenize geldiğimizde gerek duyduğunuzda Fotoğraf çekimlerini Ücretsiz olarak yapıyoruz.

Normal şartlarda çok sayıda güncel Akıllı Telefon ile Fotoğrafları çekmeniz yapımcıya sunmak için yeterlidir. Fotoğraflarınızı YATAY çekilmiş olmasını dikkat etmenizi öneririz.Sosyal Ağlar
 
 
Satılıklar
 
Tags
DiziFilm
 Fotoğraf ve Reklam çekimleriSinemaTelevizyon ,KiralıkLocation Scout, Cast Ajansı, Reklam Çekimleri, Film Çekimleri ,yapımcı Firmalar

Filmekirala.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından filmekirala.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. 


 


 
| Diese Seite wurde mit Koobi PRO 7 build 1.04 erstellt © 2003-2019 dream4® |